Депозити

Мабуть, ні для кого не секрет, що таке депозит. Відкрити сьогодні його можна в абсолютно любому банку країни. Зручним способом це можна зробити за допомогою інтернет-ресурсу xCrecit.
Переди тим, як відкрити депозит потрібно чітко визначити для себе деякі нюанси, зазначені нижче.

1. На який термін вигідно відкривати депозит?

Як скоро вам будуть потрібні гроші? Даючи відповідь на дане питання, ви, таким чином, визначаєте термін дії депозиту. Банки можуть запропонувати вам вигідні умови отримання депозиту на місяць чи декілька років. Є і такі депозити, срок яких закінчуюється в потрібний для вкладника день. Якщо ви знаєте, що гроші вам будуть необхідні через чітко визначений період часу, то в деяких банках ви маєте можливість відкрити депозит саме до потрібного часу.
Але не завжди потрібно пов’язувати фінансову потребу в майбутньому з терміном вашого депозиту. Справа в тому, що варіація депозитів, як і їх термінів, буває різною і ви повинні обрати тільки той тип депозиту, який буде для вас найвигіднішим.

2. Оберіть тип депозиту

В залежності від того, які операції можна проводити з вкладеним капіталом на рахунку протягом терміну дії депозиту, їх розподіляють на три типи:

  1. класичний депозит – забороняється як вкладення, так і зняття грошей з рахунку;
  2. з можливістю додаткового внесення коштів на рахунок – можна його поповнювати, але знімати заощадження заборонено;
  3. з доступом часткового зняття та довкладення – можна як знімати гроші з рахунку, так і його поповнювати.

Отож, який саме тип депозиту обрати? Відповідь полягає в тому, яку мету ви ставите для себе відкриваючи депозит. Зазвичай вкладаючи фінанси в депозит, більшість ставить своєю метою отримання максимального доходу від власних коштів, і загальними правилами тут виступають дані позиції: чим більшою свободою ви володієте щодо управління фінансами на рахунку, тим менший відсоток оплатить вам банк. Виходячи з цього максимум доходу вам принесе класичний депозит. Він являється меншим ніж депозит з можливістю додаткового вкладення коштів,і ще меншим, чим депозит з наявністю можливості довкладення та зняття деякої частини заощаджень.
Якщо ви хочете на певних період забути про свої кошти і отримати максимальний прибуток – мабуть, кращим варіантом саме для вам буде класичний депозит. В іншому випадку, коли потрібно як класти заощаждення на рахунок, так і знімати їх – обирайте депозит, який передбачає можливість довкладення і зняття деякої частини коштів.

3. Визначіть валюту, в якій будете робити вклад

У якій саме валюті ви хочете відкрити депозит? Якщо для вас є важливим отримання максимального доходу від своїх заощаджень, то слід обирати валюту з урахуванням відсоткової ставки за внесками до неї.

4. Визначтесь з вибором банку

Найважливіше питання: якому банку надати перевагу та відкрити депозит? Коли сума вашого вкладу є меншою ніж 800000 рублів (а таких сьогодні більша частина), виходьте з міркувань максимального прибутку. В країні зараз функціонує система страхування вкладів, і вклади менше 800000 рублів являються повністю застрахованими державою. Це означає, якщо банк збанкрутіє, то ви в повній мірі отримаєте назад свій вклад – його вам поверне державне агентство із страхування вкладів.
Відкривайте депозит вигідно з xCrecit – найбільший вибір депозитів.

Інші популярні банківські продукти