Русский Стандарт – кредит готівкою

Персональні кредити готівкою

Легко отримати гроші

Оформити кредит
Русский Стандарт - Кредит готівкою
 • Банк: Русский Стандарт
 • Сума: до 50 000 грн
 • Термін: до 36 міс
 • Процентна ставка: 0,01% річних
 • Щомісячна комісія: 2,99%
 • Документи: паспорт та ідентифікаційний код

Як це працює:

 1. Ви заповнюєте форму і подаєте заявку в банки;
 2. Співробітники банків вам передзвонюють і консультують з питань отримання кредиту;
 3. Ви приходите до відділення банку і отримуєте гроші на руки.
Подати заявку
Подача заявки безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує,
ви в будь-який момент можете відмовитися від співпраці з банком

Активний розвиток сучасної економіки потребує залучення додаткових грошових коштів зі сторонніх ресурсів. Кредитні установи із задоволенням ідуть назустріч своїм клієнтам. Кожен із них докладає чимало зусиль, щоб зацікавити потенційних позичальників. Постійно проводяться різноманітні акції і програми кредитування, які передбачають різні умови та диференціацію відсотків за користування кредитними продуктами. Банк Русский Стандарт не є винятком серед свої конкурентів.

Цілі видачі кредитних коштів

Кредитна установа дарує всім бажаючим можливість здійснити заповітну мрію, яка до сьогодні здавалася недосяжною:

 • поїхати в довгоочікувану подорож до країни близького чи далекого зарубіжжя;
 • зробити капітальний ремонт помешкання;
 • придбати сучасні меблі та оновити інтер’єр;
 • використати, як стартовий капітал для втілення бізнес-ідеї чи спрямувати залучені кошти на розвиток вже існуючої діяльності;
 • купити необхідне обладнання, холодильник, телевізор, тощо.

Позичальник сам приймає рішення, щодо використання коштів на яке банк не має жодного впливу.

Як отримати кредит

Банк Русский Стандарт пропонує отримати кредит готівкою кожному дієздатному громадянину, який має паспорт. Для незайнятих осіб і тих, котрі мають достатньо часу, можна без роздумів відвідати найближче відділення банку і подати документи для отримання готівки.

Але враховуючи постійну зайнятість потенційних клієнтів, для них існує простіший спосіб, який займає не більше 10 хвилин. У вільний час на робочому місці чи після роботи вдома, маючи доступ до інтернету, можна подати заявку на отримання кредиту.

Це дуже просто навіть для необізнаних інтернет-користувачів. Для цього потрібно:

 1. Заповнити анкету на оформлення кредиту на нашому інтернет-ресурсу, де вказати особисті дані, бажану суму позики та залишити контактний телефон. Для надійності, бажано вказати також додатковий номер телефону, що гарантуватиме зворотній зв’язок.
 2. Перевірити заповнену анкету та відправити заявку.

Найближчим часом представник банку зателефонує потенційному клієнту, можливо, поставить декілька додаткових запитань, що стосуються його працевлаштування, цілей використання позики, фінансового стану дещо.

Отримати кредит можна безпосередньо у відділенні банку, яке запропонує його представник.

Процедура отримання займе небагато часу, і що важливо, не потребує цілого пакету документів, як зазвичай. Маючи в наявності паспорт можна стати повноцінним клієнтом банку та отримати очікувану позику.

Оплата за користування кредитними коштами

Отримавши кредит і здійснивши заповітну мрію, необхідно пам’ятати про необхідність повернення боргу. Банк пропонує сплачувати кредит ануїтетними платежами або диференційованими. Але сума кожного із них не повинна бути меншою, за обумовлену в договорі. При нагоді клієнт має право достроково погасити заборгованість, що не зобов’язує до сплати штрафних санкцій, комісій та інших супутніх платежів.

Часткові платежі потрібно вносити завчасно до встановленої дати, тому що кошти можуть знаходитись певний час “в дорозі” і не своєчасно надійдуть на рахунок. Така неприємність – нерідкість у банківській практиці, результат якої штрафні санкції.

Сплатити черговий платіж можливо безпосередньо в касі кредитної установи, через термінали самообслуговування або внести кошти в касу іншого банку, сплачуючи при цьому певний відсоток комісії.

При умові належного виконання договірних зобов’язань, банк із задоволенням співпрацює з такими клієнтами. Для них доступні всі кредитні продукти, ймовірність отримання яких зростає при наявності позитивної кредитної історії.

Замовити кредит!