Кредити від Приватбанку

Різноманітність кредитних пропозицій

На всі випадки у ПриватБанк

Оформити кредит
Кредити від Приватбанку
 • Банк: Приватбанк
 • Сума: кредит: від 5 000 до 50 000 грн, кредитна карта: від 500 до 25 000 грн
 • Термін: від 1 до 36 міс, 60 міс, до 18 років(на житло)
 • Види кредитів: Персональний, на покупку житла, на покупку авто, кредитна карта та інші

Як це працює:

 1. Ви заповнюєте форму і подаєте заявку в банки;
 2. Співробітники банків вам передзвонюють і консультують з питань отримання кредиту;
 3. Ви приходите до відділення банку і отримуєте гроші на руки.
Подати заявку
Подача заявки безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує,
ви в будь-який момент можете відмовитися від співпраці з банком

Кредити від ПриватбанкуПриватбанк займає активні позиції на ринку кредитних продуктів. Клієнти банку гідно оцінили свого партнера та з великим задоволення співпрацють з ним на постійній основі. Кредитна установа постійно пропонує нові кредитні продукти, які не можуть залишитися без уваги існуючих та майбутніх клієнтів.
Будь-яка мрія має право на здійснення. І це можливо з кредитною програмою від Приватбанку.

Кредит на покупку житла

Власне житло – це мрія кожної людини, якій знайомі труднощі, повязані з орендою нерухомості. Вирішити дану проблему можна за допомогою кредитних коштів, які має право отримати кожен дієздатний громадянин країни. Кредит видається на слідуючих умовах:

 • максимальний строк надання позики – 20 років;
 • даний продукт потребує першого внеску, який складає не менше 25 відсотків вартості житла. Цей показник може бути переглянутим та встановлюється на розсуд керівництва установи;
 • кредит видається під заставу нерухомості;
 • ставка за користування кредитними коштами складає 18 % на рік;
 • кредитний договір передбачає страхування життя позичальника, що є запорукою будь-яких життєвих негараздів.

Особливість автокредитування

Для більшості людей автомобіль – це необхідний засіб пересування, який не взмозі замінити жодний вид громадського транспорту. Але не кожна людина може дозволити собі придбати такий товар. Рішення просте – звернутися за допомогою до кредитної установи.
Приватбанк надає кредит на покупку авто на вигідних умовах:

 • існуть певні моделі, на придбанні яких можна заощадити до 6 відсотків вартості автомобіля. Зразки представлені на площадках кожного відділення в очікуванні нових власників;
 • керівництво банку вирішує питання з оформленням автомобіля в ДАІ, що не може не зацікавити клієнта. За останнім залишається лише отримати технічний паспорт, ключі та номери від новенького авто;
 • власник автомобіля отримує в подарунок систему GPS – моніторингу, що дозволяє відстежувати та контролювати маршрут пересування техніки.

За клієнтом залишається лише подати заявку, яка буде розглянута протягом 1 години та озвучений результат згідно прийнятого рішення.

Картка “Універсальна” – надійна та безвідмовна

Найпростіший спосіб отримати позику – це замовити кредитну картку, яка дозволяє:

 • здійснювати покупки та отримувати готівку в межах дозволеного ліміту не тільки на території рідної країни, а також за кордоном;
 • користування кредитними коштами протягом пільгового періоду без сплати відсотків. Власник картки не сплачує відсотків по кредиту за умови повернення його до 25 числа місяця наступного після дати здійснення транзакції;
 • отримувати 10% річних за зберігання власних коштів.

Видача карток проводиться по всій території України, та доступна кожному бажаючому. Процедура прийняття рішення займає 15 хвилин, і не потребує особливих супроводжуючих документів зі сторони майбутнього клієнта. Для цього достатньо мати в наявності паспорт. Інша інформація записується з вуст клієнта та завіряється його підписом.

Клієнт, за бажанням, може надати до розгляду інші документи, що підтверджують його працевлаштування, середньомісячний дохід тощо. Ця умова не являється обовязковою, але має місце при прийнятті рішення щодо встановлення ліміту по картці.
Картка “Універсальна” передбачає максимально дозволену суму кредиту в розмірі 25000 гривень.

Переваги в користуванні кредитами від Приватбанку

Банк працює в інтересах своїх клієнтів постійно покращуючи обслуговування та рівень діючих послуг.
За кожним кредитом закріплюється послуга смс-повідомлень, які надходять на мобільний телефон клієнта та сповіщають про будь які дії щодо кредитного рахунку.

Більш детальну інформацію та додаткові послуги пропонує Приват-24. Кожен клієнт має змогу не тільки відстежити рух коштів по рахунку, а також здійснити необхідні платежі – поповнити рахунок іншій особи, оплатити за комунальні послуги, за користування інтернетом, мобільним звязком тощо. За потреби клієнт може самостійно заблокувати картковий рахунок, обмежити ліміт видачі коштів, подати заявку на збільшення суми кредиту по картці.

Приватбанк володіє найбільшою мережею відділень серед своїх конкурентів. Працівники кожного з них раді вітати свої відвідувачів та надати допомогу у вирішенні поточних питань не залежно від того де був укладений договір про взаємовідносини з кредитною установою.

Замовити кредит!