Платинум Банк – кредит готівкою

Прості та зручні кредити готівкою

Найпростіший спосіб отримати гроші!

Оформити кредит
платинум банк кредит готівкою
 • Банк: Платинум-Банк
 • Сума: до 150 000 грн
 • Термін: до 36 міс
 • Процентна ставка: до 20% річних
 • Щомісячна комісія: 1,45%

Як це працює:

 1. Ви заповнюєте форму і подаєте заявку в банки;
 2. Співробітники банків вам передзвонюють і консультують з питань отримання кредиту;
 3. Ви приходите до відділення банку і отримуєте гроші на руки.
Подати заявку
Подача заявки безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує,
ви в будь-який момент можете відмовитися від співпраці з банком

Кожна людина, зазвичай, має свою мрію, а інколи навіть не одну, але будь-яка з них гідна свого власника. Досягнення заповітного дуже часто неможливе за відсутності певної суми грошових коштів. Платинум Банк розуміє бажання своїх клієнтів і з великим задоволенням сприяє реалізації їх планів та задумів.

Чому саме «Платинум-Банк»

 • прості умови оформлення та отримання позики;
 • швидкість розгляду заявки по кредиту;
 • представники банку працюють в інтересах потенційного клієнта, зрозуміло та чітко відповідають на всі поставлені запитання;
 • відсутність прихованих комісій та різного роду платежів, що дуже важливо при виконанні своїх зобов`язань перед банком.

Кредитний пакет «Платинум–Банк – Кредит готівкою» доступний всім дієздатним громадянам країни, котрі мають паспорт та ідентифікаційний код. Бажаючі можуть відвідати найближче відділення установи, подати заявку на суму бажаної готівки і здійснити свою мрію.
У віддалених регіонах, де відсутні філіі, знаходяться представники кредитної установи, які також вирішать проблему майбутнього клієнта.

Умови отримання кредиту готівкою

 • позика видається на строк від 3 місяців до 3 років, за бажанням кредитора.
 • максимально очікувана сума може досягати 75000 гривень;
 • відсоток за користування позиковими коштами сягає 20 %;
 • щомісячна комісія диференційована і встановлюється на розсуд керівництва банку. Як правило, це 1,45 %, хоча може бути дещо вищою.

Перш, ніж подати заявку, кожен повинен усвідомлювати доцільність взяття кредиту та можливість його сплати. Своєчасне виконання зобов`язань перед кредитною установою гарантує подальшу плідну співпрацю.

Наслідки несвоєчасної сплати обовязкових платежів

Клієнт банку, згідно кредитного договору, зобов`язаний щомісячно сплачувати обовязкові платежі, сума яких обумовлена в супроводжуючих документах. Неналежне виконання зобов`язань призводить до слідуючих наслідків:

 1. штрафні санкції, які чітко вказаніі в кредитному договорі. Сума штрафу збільшується з кожним послідуючим простроченням платежу;
 2. в тому випадку, коли клієнт повністю ігнорує свої обов`язки, банк має право звернутися за допомогою до суду. Як правило, закон на стороні кредитної установи. Рішення суду зобов`язує кредитора сплатити кредиторську заборгованість, до суми якої додаються судові витрати;
 3. недобросовісних позичальників заносять до «чорного списку», що виключає можливість майбутньої співпраці.

Платинум-Банк поважає зразкових клієнтів та з радістю йде їм назустріч. Вони мають право розраховувати на лояльність зі сторони установи при черговому оформленні позики. Вірогідність отримання максимальної суми кредиту для них більш ймовірна, ніж для нових клієнтів банку.

Готівкова позика від цього банку – це реальний шанс отримати необхідні кошти на купівлю побутової техніки, оплатити за навчання чи лікування, поїхати у відпустку або витратити позику на ремонт квартири чи будинку. Все здійснюється з допомогою Платинум-Банку, який відстоює інтереси своїх клієнтів при належному виконанні зобов`язань протилежною стороною.

Замовити кредит!