ОТП Банк – кредит готівкою

Потрібні гроші на будь-які потреби?

Візьміть до 30 000 гривень готівкою в кредит!

Оформити кредит
ОТП Банк - кредит готівкою
 • Банк: ОТП Банк
 • Сума: до 30 000 грн
 • Термін: до 36 міс
 • Процентна ставка: 12% річних
 • Щомісячна комісія: 1,65%

Як це працює:

 1. Ви заповнюєте форму і подаєте заявку в банки;
 2. Співробітники банків вам передзвонюють і консультують з питань отримання кредиту;
 3. Ви приходите до відділення банку і отримуєте гроші на руки.
Подати заявку
Подача заявки безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує,
ви в будь-який момент можете відмовитися від співпраці з банком

Не залежно від соціального статусу та фінансового достатку кожен має свою мрію. Для одних – це сучасний автомобіль на якому можна похизувати перед друзями, інші мріють про власне житло, але не рідкість і ті, кому потрібне невідкладне медичне втручання. Здійсненню бажань заважає проста, всім відома і постійно актуальна проблема – відсутність грошових коштів.

Умови кредитування

ОТП Банк готовий допомогти своїм клієнтам вирішити тимчасові негаразди та посприяти реалізаціїї, на перший погляд, нездійсненних бажань. Особа може розраховувати на кредит розміром від 20000 до 250000 гривень. Щоб стати повноцінним клієнтом кредитної установи та отримати позику потрібно:

 • Бути дієздатним громадянином країни, який досяг 25-ліття. Але особа не повинна бути старшою 65 років на очікувану дату погашення заборгованості.
 • Мати офіційне працевлаштування та стабільний фінансовий доход, що підтверджується відповідними документами, завіреними мокрими підписами та печаткою роботодавця. Сума місячного заробітку повинна сягати або перевищувати 4000 гривень.
 • Надати ксерокопію трудової книжки чи виписку з неї, яка свідчить про безперервний стаж работи протягом останніх 9 місяців.

Згідно банківських прогнозів, за наявності вищевказаних умов особа має бути платоспроможною та розраховувати на позитивне прийняття рішення, щодо свого запиту.

Як оформити кредит

Не в кожної людини знайдеться вільний час, щоб особисто завітати до найближчого відділення банку, ознаймитися з кредитною пропозицією та подати заявку до розгляду. Аналітики стверджують, що більшість клієнтів банку набули свого статусу завдячуючи світовій мережі. 10-15 хвилин знадобиться для того, щоб ознайомитися з умовами надання позики та оформити запит. Найближчим часом представник установи зателефонує за вказаним телефоном та запронує найближче відділення, що буде рекомендованим для подальшого розгляду справи.

Підписання кредитного договору – це кінцевий пункт в оформленні позики та згода на виконання всіх зобовязань, які детально перелічені в банківському документі.

Особливості банківської позики

Нарешті, всі хвилювання позаду, а в гаманці – довгоочікувана та необхідна сума. Але це не привід забути про повернення боргу. Кредитор зобов’язаний:

 1. щомісячно сплачувати зобов’язання згідно обумовленого графіку. Для цього потрібно завчасно спланувати сімейний бюджет, щоб не стати заручником простроченого платежу;
 2. дотримуватися графіку та недопускати прострочок, що зумовить фінансові покарання зі сторони кредитної організації.

Позикові кошти боржник використовує на власний розсуд і не зобов’язаний звітувати перед установою.

Акційна пропозиція

Кожний бажаючий може подати заявку на оформлення кредитного продукту готівкою “Експресс”. Розгляд заявки по кредиту – 1 година, що повністю ототожнює його назву. Особливість і привабливість данного продукту в тому, що перші 3 місяці не потрібно сплачувати відсотки за користування.

Максимально можлива сума – 30000 гривень, яка видається на строк не більший ніж 3 роки. Позика може бути використана на:

 • придбання техніки, меблів, обладнання, інших споживчих товарів;
 • будівництво та ремонт квартири, будинку, господарських приміщень тощо;
 • сімейний тур до екзотичної країни чи подорож до моря;
 • лікування, оплата навчання та благородні задуми.

Якщо позика в 30000 гривень буде достатньою для вирішення нагальних питань, то дана пропозиція – найкращий варіант серед можливих.

Особи, які бажають отримати більшу суму, мають право скористатися іншою пропозицією. В будь-якому випадку, банк з розумінням поставиться до кожного з клієнтів і не примусить довго чекати на об’єктивне та обгрунтоване рішення зі своєї сторони.

Замовити кредит!