Кредити онлайн

Кредити на xCredit.com.ua

Параметри кредиту:

  • Сума: від 1 000 гривень до 150 000 гривень;
  • Строк: від 1 місяця до 5 років;
  • Ставка: від 0,01% річних;
  • Банки: Альфа-банк, Русский Стандарт, Ренессанс Кредит та інші .

Умови отримання кредиту:

  1. Мінімальний вік - 21 рік;
  2. Документи - паспорт громадянина України та ІПН;
  3. Підтверджений дохід.
Замовити кредит
Кредит готівкою – Альфа Банк

Кредит готівкою – Альфа Банк

Банк: Альфа-Банк
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Банк Траст

Кредити Банк Траст

Банк: Trust
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Банк Михайлівський - кредит готівкою

Банк Михайлівський – кредит готівкою

Банк: Банк Михайлівський
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Кредити від Приватбанку

Кредити від Приватбанку

Банк: Приватбанк
Рейтинг:
(4,00 из 5)
ОТП Банк - кредит готівкою

ОТП Банк – кредит готівкою

Банк: ОТП Банк
Рейтинг:
(4,25 из 5)
дельта банк кредит готівкою

Дельта Банк – кредит готівкою

Банк: Дельта Банк
Рейтинг:
(5,00 из 5)
платинум банк кредит готівкою

Платинум Банк – кредит готівкою

Банк: Платинум-Банк
Рейтинг:
(4,00 из 5)
Кредит готівкою Банк Ренессанс

Кредит готівкою – Банк Ренессанс

Банк: Ренессанс Кредит
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Русский Стандарт - Кредит готівкою

Русский Стандарт – кредит готівкою

Банк: Русский Стандарт
Рейтинг:
(4,75 из 5)

Більшість співвітчизників вже скористалися нагодою оформити банківську позику не полишаючи стін власною оселі чи улюбленого офісу. Донедавна така зручність була тільки мрією для переважного числа дійсних клієнтів банку.

Онлайн-сервіс спрограмовано таким чином, що він доступний для всіх бажаючих та не викликає труднощів під час користування. На офіційній сторінці непроблематично знайти заявку на оформлення кредиту. В заявці передбачено мінімум інформації про особу, яка бажає стати клієнтом банку. Обов`язковою умовою є згода на обробку даних та збереження інформації в базі банку, що полегшить можливу подальшу співпрацю.

Бажаючим потрібно ввести своє імя, суму та напрямок використання позикових коштів і не забути вказати номер контактного телефону. Працівник банку, отримавши електронну заявку, зателефонує потенційному клієнту та запропонує відділення банку, де зручно буде отримати кредит.

Сума кредиту та строк надання встановлюється банком в індивідуальному порядку. Боржники та особи, які залишили “темний слід” в історії банківського бізнесу, позбавлені будь-якої можливості отримати позитивну відповідь на поданий запит.

Цілі використання позики , як правило, спрямовані на споживче кредитування. Придбання побутової техніки, меблів, ремонт, оплата за навчання – всі бажання можливо втілити в життя.

В разі отримання готівкового кредиту, оплата здійснюється ануїтетними платежами, що не виключає дострокове погашення боргу без жодних штрафів та комісій. Прострочка по зобов`язанням карається штрафом, який передбачено в кредитному договорі. Кожне послідуюче невиконання умов кредитної угоди супроводжується збільшенням штрафних санкцій.

В тому випадку, коли боржник ігнорує вимоги кредитора, банк звертається за допомогою до правосуддя. Рішення державного органу передбачуване і підлягає негайному виконанню.

Щоб не випробовувати долю, краще не вступати в конфлікт з протилежною стороною та виконувати всі зобов`язання. Позитивна кредитна історія дозволить отримувати позики в майбутньому, які часом дуже необхідні навіть для забезпечених громадян.

Кредит – це можливість здійснити задумане. Враховуючи, що процедура кредитування займає мало часу та не потребує особливих умов, позику має право отримати кожен. Для цьго потрібно лише зайти до інтернету, заповнити заявку, відправити запит до установи і зачекати на рішення зворотньої сторони.

Замовити кредит!