Кредит готівкою – Банк Ренессанс

Вирішіть проблеми з грошима

Отримайте кредит готівкою сьогодні

Оформити кредит
Кредит готівкою Банк Ренессанс
 • Банк: Ренессанс Кредит
 • Сума: до 60 000 грн
 • Термін: до 48 міс
 • Процентна ставка: 15% річних
 • Щомісячна комісія: 1,3%

Як це працює:

 1. Ви заповнюєте форму і подаєте заявку в банки;
 2. Співробітники банків вам передзвонюють і консультують з питань отримання кредиту;
 3. Ви приходите до відділення банку і отримуєте гроші на руки.
Подати заявку
Подача заявки безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує,
ви в будь-який момент можете відмовитися від співпраці з банком

Багатьом нашим співвітчизникам доводилось свого часу отримувати банківську позику. Донедавна це був затяжний процес, який потребував достатньої кількості вільного часу, певного переліку супроводжуючих документів і не завжди вінчався успіхом.
Але на щастя такі історії трапляються рідко на сучасному етапі розвитку банківського бізнесу.

Переваги сучасного кредитування

Банк Ренессанс проводить кредитування існуючих та нових клієнтів на взаємовигідних умовах. В першу чергу – це:

 • швидкість оформлення позики, яка займає 15-20 хвилин;
 • відсутність пакету документів;
 • подання заявки через інтернет;
 • перерахування коштів на банківську карту, що надає можливість їх отримання в зручний для клієнта час;
 • погашення можливе в любому відділенні банку фіксованими або диференційованими платежами.

Особливості готівкових кредитів

Кредит готівкою від Банку Ренессанс, передбачає перерахування обумовленої суми на банківську карту. Цю суму встановлює банк з урахуванням побажань клієнта. Також визначається строк кредитування і процентна ставка по кредиту. Вона диференційована і встановлюється на розсуд банку. Для нових клієнтів, які вперше звернулися до установи та бажають отримати максимальну суму кредиту на тривалий строк – відсоток не обіцяє бути демократичним. Особи, які мають дебетові рахунки в даній установі, депозитні заощадження або позитивну кредитну історію, можуть розраховувати на невеликий відсоток по кредиту.

Кредит готівкою не має відновлювальної кредитної лінії в порівнянні з кредитними картками, але процент за користування значно нижчий.

Якщо кредитні кошти спрямовані на придбання нових меблів, техніки чи інших матеріальних цінностей, то зняття готівки в касі чи банкоматі не доцільно. За зняття готівки банком встановлено певний відсоток. При розрахунках карткою – будь-яка комісія відсутня.

Оплата кредиту та договірні зобов’язання.

Договір є обов’язковим документом та гарантом виконання зобов’язань кожною із сторін. Банк у визначений в договорі термін перераховує кредитору певну суму коштів на картковий рахунок. За бажанням позику можна отримати в касі банку, але черги, технічні перерви та інші незручності слугують не на користь касовому обслуговуванню. Маючи в наявності картку і скориставшись найближчим банкоматом, можна швидко отримати позикові кошти.

Обов’язкова сума місячного платежу обумовлена в договорі, яку позичальник зобов’язаний сплатити до вказаної дати. Також дозволяється сплачувати більшу суму або виплатити кредит достроково.

Неналежне виконання договірних зобов’язань

Банк з задоволенням іде на зустріч своїм клієнтам, але це не означає, що потрібно ігнорувати свої зобов’язання. Прострочення платежу або внесення суми менше мінімальної, обіцяє штрафні санкції. Безумовно, причин неналежного виконання договірних зобов’язань може бути безліч:

 • відсутність грошових коштів на дату здійснення платежу;
 • свідоме небажання сплачувати борг;
 • халатне відношення і прострочення платежу з неуважності та відсутність будь-яких пояснень та причин.

Не залежно від того, що зумовило невиконання боргового зобов’язання, в договорі обумовлені штрафні санкції. За перше порушення сума штрафу мінімальна. З кожним послідуючим – штраф збільшується. Не поодинокі випадки, коли кредитна установа звертається з позовом до суду і, як правило, рішення завжди на користь позивача. Але краще не випробовувати долю і завчасно здійснювати платежі.

Перш ніж оформити заявку і вказати бажану суму позики, кредитор зобов`язаний усвідомлювати відповідальність перед банком. Потрібно спрогнозувати свої фінансові доходи і розрахувати можливість сплати отриманого кредиту.

Позичальники, які не ухиляються від сплати – заслуговують довіру установи і мають право розраховувати на подальшу плідну співпрацю.

Замовити кредит!