Дельта Банк – кредит готівкою

Кредити без зайвих питань

Рекомендують тисячі українців

Оформити кредит
дельта банк кредит готівкою
 • Банк: Дельта Банк
 • Сума: до 50 000 грн
 • Термін: до 50 міс
 • Процентна ставка: від 0,0001%
 • Щомісячна комісія: 1,5%

Як це працює:

 1. Ви заповнюєте форму і подаєте заявку в банки;
 2. Співробітники банків вам передзвонюють і консультують з питань отримання кредиту;
 3. Ви приходите до відділення банку і отримуєте гроші на руки.
Подати заявку
Подача заявки безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує,
ви в будь-який момент можете відмовитися від співпраці з банком

Історія банківської діяльності пам`ятає складну систему кредитування, яка супроводжувалась значним переліком документів та тривалістю процедури оформлення позики.
Кредитна політика «Дельта банку» ініційована в іншій площині. Повнолітня особа, яка бажає отримати кредит готівкою, має можливість в зручний спосіб подати заявку для розгляду.

Способи подання заявки

 1. Через інтернет-мережу. Активне сучасне життя потребує сурового контролю часу, якого нам завжди бракує. Тому, подаючи заявку на отримання кредиту готівкою від «Дельта банку», з`являється можливість не тільки заощадити свій час, а здійснити процедуру в комфортних умовах свого офісу чи квартири.
 2. У відділенні банку. Особа, яка має достатньо на те часу, може завітати до відділення установи та оформити заявку на отримання кредитної готівки. Відповідальна особа банку проінформує майбутнього клієнта про умови отримання позики.

Цілі кредитування можуть бути різні. Банк не має ніякого відношення до напрямку використання позикових коштів. Останнє залишається за позичальником.

Використання кредитних коштів

На розсуд клієнта встановлюються цілі кредитування:

 • придбання сучасних комфортних меблів чи побутової техніки, які вже давно слугують заповітною мрією;
 • започаткування власної справи або розвиток існуючого бізнесу теж потребують фінансових вкладень;
 • облаштування та ремонт житла. Для переважної більшості клієнтів – це необхідність, а не чергова забаганка;
 • не менш важливою причиною оформлення позики є оплата за лікування;
 • погашення кредиту в іншому банку. Останнім часом дуже часто зустрічаються випадки перекредитування. Основна причина, яка зумовлює такі дії – зміна умов кредитного договору не на користь позичальника, як наслідок, високий відсоток по кредиту і неможливість його погашення;
 • інші свідомі цілі, для досягнення яких не вистачає грошових коштів.

Оформлення кредиту готівкою

Подання заявки до установи банку означає згоду власника на обробку його персональних даних, а також достовірність поданої інформації. Найближчим часом представник кредитної установи зателефонує потенційному кредитору та озвучить результат обробки поданого запиту.

Дельта банк, пропонує кредитний продукт строком на 50 місяців та на суму до 50000 гривень. Сума позики встановлюється індивідуально для кожного клієнта. Факторами, які впливають на її величину є: працевлаштування, місячний дохід та строк кредитування.

Офіційним документом, який підтверджує кредитні відносини, виступає укладений договір. Перш ніж поставити підпис, клієнт має ознайомитись з умовами договору. За необхідності можна скористатися юридичною допомогою. Досвідчений спеціаліст уважно вивчить зміст документу та доступною мовою роз`яснить клієнту його зобов`язання.

Нерідкість, коли позичальник на радощах підписує кредитну угоду без ознайомлення. Як наслідок, не своєчасність сплати та прострочення платежів. Звідси виникають непорозуміння, які не виправдовують дії кредитора і слугують йому наукою в майбутньому.

Замовити кредит!