Кредити Банк Траст

Споживчі кредити готівкою

На всі ваши потреби

Оформити кредит
Банк Траст
 • Банк: Trust
 • Сума: до 75 000 грн
 • Термін: до 60 міс
 • Процентна ставка: 16,49%
 • Щомісячна комісія: 1,79% - 3,50%

Як це працює:

 1. Ви заповнюєте форму і подаєте заявку в банки;
 2. Співробітники банків вам передзвонюють і консультують з питань отримання кредиту;
 3. Ви приходите до відділення банку і отримуєте гроші на руки.
Подати заявку
Подача заявки безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує,
ви в будь-який момент можете відмовитися від співпраці з банком

Банк Траст – це надійний кредитний партнер у вирішенні будь-яких фінансових питань. Не потрібно обмежувати свої бажання та заощаджувати кошти, щоб поїхати у відпустку, придбати новий автомобіль, оплатити за лікування чи навчання в престижному вузі. Скориставшись кредитною пропозицією від Банку Траст, можна швидко подолати фінансові перешкоди та стати щасливим власником новенького авто, омріяної путівки до екзотичної країни чи студентом елітного навчального закладу.

Кредитна пропозиціі «Професіонал»

«Професіонал» – це одна із вигідних кредитних пропозицій від Банку Траст. Кредит надається всім бажающим при наявності слідуючих умов:

 1. Позичальник повинен бути дієздатним громадянином держави віком від 23 до 65 років, мати постійне місце реєстрації та проживати на територіі розташування відділення банку.
 2. Подати заявку має право офіційно працевлаштована особа, яка на момент звернення находиться в трудових відносинах не менше 6 місяців.
 3. Мінімальний місячний дохід повинен бути більше 1000 гривень.

Для того, щоб отримати кредит не потрібна порука та згода третьої сторони. Наявність паспорту, коду та довідки про суму отриманого доходу за попередні 6 місяців надає можливість отримати кредит та використати його на будь-які цілі.
Кредит надається в розмірі від 15000 до 75000 гривень на строк від 3 до 60 місяців. Річна ставка за користування позиковими коштами становить 16,49 %. Дострокове погашення боргових зобовязань не передбачає сплату додаткових комісій та штрафних санкцій.

«Гроші зараз» – невідкладна банківська допомога у вирішенні фінансових труднощів

Якщо ви не маєте постійного місця роботи або можливості надати довідку про заробітну плату, але опинилися в складному фінансовому становищі – скористайтеся кредитною пропозицією «Гроші зараз». Перевага даного кредитного продукту в швидкому прийнятті рішення та обмежених вимогах до потенційного кредитора:

 • Не потрібно надавати довідку з місця роботи про суму отриманого доходу. Достатньо бути працевлаштованим останні 4 місяці, що передують даті подання заявки.
 • Позичальник самостійно визначає цілі використання кредитних коштів та не звітує перед банківською установою.
 • Рішення, стосовно отримання кредиту , приймається за 1 годину.
 • Паспорт та ідентифікаційний код – єдині документи, які необхідно подати для оформлення позики.

Умови кредитування передбачають отримання позики в розмірі від 1000 до 15000 гривень на термін від 3 місяців до 3 років.

«Час можливостей» здійснить ваші заповітні мрії

Кожна людина вірить у світле майбутнє, не зважаючи на реалії сьогодення. Дехто планує поїздку за кордон, хтось будує надійний фундамент підростаючому поколінню, інші прагнуть подарувати сімейному вогнищу всі можливі земні блага.

«Час можливостей» – це правильний вибір у вирішенні фінансових проблем, які перешкоджають реалізації мрій та задумів.
Кредит надається громадянам України у розмірі від 3000 до 50000 гривень на строк від 3 місяців до 4 років. Річна ставка за користування кредитом становить 16,99 %. Щомісячна комісія залежить від суми кредиту та строку дії кредитного договору . Вона коливається в межах від 1,81 до 2,89 %.

Позичальник сплачує кредит ануїтетними платежами, що дозволяє спланувати сімейний бюджет та зарекомендувати себе, як надійного та платоспроможного клієнта.
Банк Траст завжди радо вітає своїх клієнтів та готовий до плітної співпраці на постійній основі.

Замовити кредит!