Кредити

Кредити на xCredit.com.ua

Параметри кредиту:

  • Сума: від 1 000 гривень до 150 000 гривень;
  • Строк: від 1 місяця до 5 років;
  • Ставка: від 0,01% річних;
  • Банки: Альфа-банк, Русский Стандарт, Ренессанс Кредит та інші .

Умови отримання кредиту:

  1. Мінімальний вік - 21 рік;
  2. Документи - паспорт громадянина України та ІПН;
  3. Підтверджений дохід.
Замовити кредит
Кредит готівкою – Альфа Банк

Кредит готівкою – Альфа Банк

Банк: Альфа-Банк
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Банк Траст

Кредити Банк Траст

Банк: Trust
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Банк Михайлівський - кредит готівкою

Банк Михайлівський – кредит готівкою

Банк: Банк Михайлівський
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Кредити від Приватбанку

Кредити від Приватбанку

Банк: Приватбанк
Рейтинг:
(4,00 из 5)
ОТП Банк - кредит готівкою

ОТП Банк – кредит готівкою

Банк: ОТП Банк
Рейтинг:
(4,25 из 5)
дельта банк кредит готівкою

Дельта Банк – кредит готівкою

Банк: Дельта Банк
Рейтинг:
(5,00 из 5)
платинум банк кредит готівкою

Платинум Банк – кредит готівкою

Банк: Платинум-Банк
Рейтинг:
(4,00 из 5)
Кредит готівкою Банк Ренессанс

Кредит готівкою – Банк Ренессанс

Банк: Ренессанс Кредит
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Русский Стандарт - Кредит готівкою

Русский Стандарт – кредит готівкою

Банк: Русский Стандарт
Рейтинг:
(4,75 из 5)

Коли вам потрібно швидко втілити мрію в життя, на допомогу може прийти сила-силенна можливостей. Головне, щоб у вас в цей момент було бажання щось змінити у своєму житті. Хочете бути ближче до природи, купити ділянку за містом, тож почніть будувати там будинок. Якщо вас зупиняють думки про те, як добиратися до роботи – отримайте водійські права і придбайте машину. Не знаєте як облаштувати своє житло – найміть фахівця, який підкаже і допоможе вам це зробити.

І навіть на таку доволі поширену відмовку, як «нема грошей» також можна знайти відповідь. Вирішити цю проблему вам допоможе ресурс xCrecit, на якому представлена велика кількість банків, які зможуть видати вам кредит на максимально вигідних для вас умовах.

На сьогоднішній день існує велика кількість кредитних програм, спрямованих на покращення вашого фінансового становища і досягнення цілей. Більшість сучасних банків пропонує «Кредит готівкою». Сума, на яку ви можете розраховувати залежить від рішення обраного банку і може складати від 30 до 500 тисяч рублів. Період на який оформляється позика становить від 6 місяців до 4 років. Гроші видаються під 20- 42 % річних (вартість кредиту приймається в процесі прийняття банком рішення про ваше кредитування). Ви можете оформити карту, на яку будуть перераховані кошти, або отримати їх готівкою.
Гроші за використання кредиту вносяться з першого місяця ануїтетними або диференційованими платежами (за вашим вибором) в касу або в будь-який з банкоматів обраного вами банку. Комісія за погашення та обслуговування кредиту не стягується. Так само ви не платите за дострокове погашення всієї (або часткової) суми кредиту і банк не бере з вас додаткові кошти за видачу вам кредиту .

Одночасно з видачею кредиту банк запропонує вам страхування свого життя і здоров’я – це безперечно збільшить ваші шанси на отримання кредиту. Крім того, для вашої ж безпеки вам буде запропоновано підключення до СМС- інформатору, щоб відстежувати стан ваших платежів з кредитної картки і бути в курсі наступних грошових внесень.

Також сьогодні є доступним кредит в режимі онлайн. Він характеризується неабиякою зручністю в користуванні, простотою оформлення. Такий кредит зможе зацікавити навіть найвимогливіших клієнтів, для яких важливо мати не тільки гроші в кишені на реалізацію своїх планів, але і уявлення про всі можливі майбутні платежі. Крім цього, кредит готівкою може стати відмінним стартовим майданчиком для тих, хто ще не користувався банківськими послугами.
А можливість оформити заявку на кредит он-лайн є безперечною перевагою і значно економить ваш час.

Перед оформленням кредиту постарайтесь дізнатись все про «хитрі» комісії

По кредитам готівкою крім відсотків банки беруть, як правило, одноразову комісію (до 25% від суми кредиту), а також щомісячну плату по кредиту (від 1, 15 до 3%). Головна хитрість банків полягає в тому, що в більшості випадків щомісячні платежі знімаються не з залишку кредитної заборгованості, а з повної суми кредиту. Існують і такі банки, які не включають комісію в щомісячний платіж, а потребують її оплати по закінченню договору, нажаль, не завжди заздалегідь попереджаючи про це. Ось тому вимагайте від обраного банку чіткої вказівки абсолютно всіх комісій, бажано в виді документу з печаткою.

Не потрапляйте на штрафи

Розмір штрафних санкцій навіть за один день запізнення з погашенням, інколи виявляється рівним сумі несплаченого внеску. Ще одна хитрість характеризується тим, що штраф автоматично списується з клієнтського платежу і, так би мовити, «заганяє» його в послідуюче прострочення, штрафи і так до безкінечності. Перед тим, як підписати кредитний договір дізнайтесь у банкіра, де саме зазначена величина штрафних санкцій і як чином їх можна уникнути.

Замовити кредит!