Кредитні картки поштою

Кредитні карти на xCredit.com.ua

Параметри кредитної карти:

  • Сума: до 60 000 гривень;
  • Пільговий період: 55 днів;
  • Ставка: від 12% річних;
  • Випуск: безкоштовно;
  • Банки: Альфа-банк, Русский Стандарт, Ренессанс Кредит, Дельта-банк та інші .

Умови отримання картки:

  1. Мінімальний вік - 21 рік;
  2. Документи - паспорт громадянина України та ІПН;
  3. Підтверджений дохід.
Замовити карту
Кредитна карта ОТП Банк

Кредитна карта ОТП Банк

Банк: OTP Bank
Рейтинг:
(4,50 из 5)
Кредитна картка Дельта Банк

Кредитна картка – Дельта Банк

Банк: Дельта Банк
Рейтинг:
(4,00 из 5)

Кредитні картки можна знайти майже в кожному гаманці. Свого часу власник картки завітав до відділення банку та отримав кредитку. Але дехто не обтяжував себе походами до відділення установи, а скористався послугами поштового звязку.

Замовляючи кредитну картку, кожний потенційний клієнт впевнений, що йому потрібно відвідати установу банку і отримати конверт з пластиковою картою. З метою підвиження зручності банківського обслуговування, існує спосіб доставки поштою, що не зобов`язує клієнта знаходити вільний час та йти до відділення.

Надісланий конверт на замовлення, як правило, містить картку та договір, в якому вказані умови кредитування. Отримання такого листа, не змушує особу вступати в кредитні відносини з банком. Кожен має право ознайомитися зі змістом майбутнього договору, ретельно вивчити всі умови та прийняти зважене рішення.

За потреби можна проконсультуватися з юридично обізнаним фахівцем, котрий розтлумачить невідомі банківські терміни та доступно роз`яснить зміст договору. В тому випадку, коли особа приймає позитивне рішення, стосовно кредитної картки, їй необхідно надіслати ксерокопію свого паспорту до установи банку, що надасть можливість активувати кредитний рахунок та користуватися ним.

Дуже часто трапляються випадки, коли поштою приходить кредитна картка без попереднього замовлення. Як правило, це відбувається в тому випадку, коли особа раніше співпрацювала з кредитною установою. Під час оформлення дебетового рахунку чи споживчого кредиту в банківській базі даних залишаються анкетні дані, ксерокопії паспорту та коду, а також згода клієнта на оформлення кредитного рахунку.

Підписуючи банківські документи, клієнт не завжди ретельно вивчає їх зміст. Нерідкість, коли окремим пунктом вказано бажання особи на оформлення кредитної картки. Без згоди банк не має права випускати та розсилати платіжні картки, що контролюється чинним законодавством.

Отримавши картку поштою, без замовлення, не потрібно дивуватися, а тим більше панікувати. Головне – це безкоштовно. Не обовязково нею користуватися, вона може слугувати запасним варіантом для гаманця.
Сучасне життя неможливе без постійного грошового кругообігу, який часто нелегко спрогнозувати. Фінансова стабільність притаманна не всім, і тому кредит – це оптимальне рішення в більшості випадків.

Замовити кредитну карту!