Кредитна карта ОТП Банк

Вигідні кредитні картки для всіх!

Visa Classic, Gold та Platinum

Оформити кредитну карту
Кредитна карта ОТП Банк
 • Банк: OTP Bank
 • Пільговий період: 55 днів
 • Випуск: безкоштовно
 • Ліміт: до 200 000 гривень
Замовити

Як це працює:

 1. Ви заповнюєте форму і подаєте заявку в банки;
 2. Співробітники банків вам передзвонюють і консультують з питань отримання карти;
 3. Ви приходите у відділення банку і забираєте карту.
Подати заявку
Подача заявки безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує,
ви в будь-який момент можете відмовитися від співпраці з банком

Ви бажаєте здійснювати покупки без жодних фінансових перешкод та не знаєте як впоратися з тимчасовими труднощами? Кредитна картка від ОТП Банку – це надійний помічник у вирішенні даного питання.

Як оформити кредитну картку

Щоб не стати заручником власного гаманця, необхідно заздалегідь потурбуватися про резерв грошових коштів. Кредитну картку можна оформити у найближчому відділенні або скористатися інтернет-сервісом, що більш вигідно та зручно.
Для цього достатньо заповнити бланк заявки на цьому сайті, в якому необхідно вказати:

 • прізвище, імя та по батькові;
 • ідентифікаційний код особи, яка бажає отримати кредит;
 • дату народження;
 • вид зайнятості;
 • контактний номер телефону.

При заповненні заявки необхідно бути уважним та не допускати помилок. Після обробки персональних даних, уповноважений представник банку зателефонує по вказаному номеру телефона та озвучить прийняте рішення.
Інколи для прийняття рішення недостатньо анкетних даних. Тому банк залишає за собою право дізнатися в телефонному режимі про фінансові доходи потенційного клієнта та їх характер.

Види кредитних карток

ОТП банк пропонує 3 види кредитних карток: Visa Classic, Visa Gold, Visa Platinum. Кожен кредитний продукт розрахований на свого клієнта.

Visa Classic – це кредитна картка з лімітом до 20 000 гривень. Кожен офіційно працевлаштований громадянин України вікомі від 21 до 60 років має право скористатися даною пропозицією.

Якщо вас не влаштовує кредитний ліміт, ви можете подати заявку на оформлення кредитної картки Visa Gold, що передбачає отримання позики у розмірі від 10000 до 100000 гривень. Для цього необхідно мати достатній фінансовий дохід, проживати та працювати на території місцезнаходженнгя банку. Заявки приймаються від осіб, які мають постійне місце реєстрації та українське громадянство. Вік позичальника повинен бути в межах від 23 до 60 років.

Карта Visa Platinum – це вигідна пропозиція для клієнтів, які завоювали прихильність банку, завдячуючи плідній співпраці на постійній основі. Вони можуть скористатися широким спектром переваг данної кредитної пропозиції:

 • кредитний ліміт від 25000 до 200000 гривень;
 • безкоштовно оформити страховий поліс для поїздок за кордон;
 • цілодобово користуватися послугами міжнародної служби підтримки International SOS, яка надає юридичну та медичну допомогу під час перебування громадянина України за межами держави;
 • спеціальна програма «Захист покупки»;
 • бонуси, подарунки, заощадження, які можна отримати, скориставшись карткою під час бронювання готелей, замовлення авто чи здійсненні покупок в міжнародній системі шопінгу.

Особливості кредитних карток від ОТП Банку

Власники кредитних карток мають право користуватися позиковими коштами без сплати відсотків протягом 55 днів. Щомісячний обовязковий платіж становить 5% від суми заборгованості. Позичальник має право користуватися коштами, які були внесені на рахунок в погашення заборгованості. Своєчасна оплата боргових зобовязань – це запорука плідної співпраці, що надає можливість кожному платоспроможному клієнту скористатися більш вигідними кредитними пропозиціями.

Замовити кредитну карту!