Кредитні картки онлайн

Кредитні карти на xCredit.com.ua

Параметри кредитної карти:

  • Сума: до 60 000 гривень;
  • Пільговий період: 55 днів;
  • Ставка: від 12% річних;
  • Випуск: безкоштовно;
  • Банки: Альфа-банк, Русский Стандарт, Ренессанс Кредит, Дельта-банк та інші .

Умови отримання картки:

  1. Мінімальний вік - 21 рік;
  2. Документи - паспорт громадянина України та ІПН;
  3. Підтверджений дохід.
Замовити карту
Кредитна карта ОТП Банк

Кредитна карта ОТП Банк

Банк: OTP Bank
Рейтинг:
(4,50 из 5)
Кредитна картка від Альфа Банку

Кредитна картка Альфа-Банк

Банк: Альфа-Банк
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Кредитна картка Дельта Банк

Кредитна картка – Дельта Банк

Банк: Дельта Банк
Рейтинг:
(4,00 из 5)
Кредитна картка Універсальна

Картка Універсальна

Банк: ПриватБанк
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Кредитна картка Особлива

Кредитна картка Особлива

Банк: Ренессанс Кредит
Рейтинг:
(3,50 из 5)

Світова мережа – це незамінний помічник для сучасного суспільства. Всю необхідну інформацію можна знайти за короткий час, передати чи отримати дані, а також поспілкуватися з друзями чи знайомими.

Інтернет не залишив без уваги і банківську діяльність. Вся інформація про банківські послуги доступна всім бажаючим. Не потрібно бути досвідченим інтернет-користувачем, щоб дізнатися про банківські продукти, які для ознайомлення представлені на сайті банку.

Кожен відвідувач сайту може не тільки почерпнути корисну інформацію по кредитах, а також замовити кредитну картку. На інтернет-сторінці розміщена анкета, яку необхідно заповнити та відправити до розгляду. Вона не потребує конфіденційних даних. В анкеті потрібно вказати прізвище, імя та по- батькові, бажану суму позики, цілі її використання, а також номер контактного телефону, за яким представник банку має зателефонувати в найкоротший час.

Подання заявки через інтернет, заощаджує дорогоцінний час, якого так часто бракує. Лише декілька хвилин потрібно для того, щоб залишити свої дані для отримання бажаної кредитки. Представник банку, який зателефонує за вказаним номером у заявці, повідомить місцезнаходження відділення банку, куди можна підійти та отримати кредитну картку.

Переважна більшість клієнтів гідно оцінили переваги такого способу отримання кредитної картки. Уважні та доброзичливі працівники банку в телефонному режимі проінформують по всіх питаннях. За необхідності представник кредитної установи має право задати додаткові запитання, які непередбачені в поданій заявці. Він може поцікавитися питанням працевлаштування, стабільності доходу та можливої сплати щомісячних платежів.

Не вийняток, коли позичальник не справляється зі своїми обовязками. Беззаперечно, у кожного виникають непередбачувані ситуації, але цей момент теж потрібно враховувати, прогнозуючи майбутні доходи та витрати.

Безвідповідальні клієнти потрапляють до “чорного списку” установи, що виключає будь які взаємовідносини з банком, але не звільняє від сплати боргу.

Щоб не потрапити в список боржників, потрібно своєчасно вносити плату за користування кредитом та погашати заборгованість. Бажаючі можуть підключити послугу смс-банкінг, що дозволить постійно контролювати свій кредитний рахунок, дізнатися про суму мінімального платежу по картці та не забути його сплатити.

Відповідальність та платоспроможність позичальника виключає будь-які непорозуміння у взаємовідносинах та обіцяє плідну співпрацю.

Замовити кредитну карту!