Кредитні картки без довідки про доходи

Кредитні карти на xCredit.com.ua

Параметри кредитної карти:

  • Сума: до 60 000 гривень;
  • Пільговий період: 55 днів;
  • Ставка: від 12% річних;
  • Випуск: безкоштовно;
  • Банки: Альфа-банк, Русский Стандарт, Ренессанс Кредит, Дельта-банк та інші .

Умови отримання картки:

  1. Мінімальний вік - 21 рік;
  2. Документи - паспорт громадянина України та ІПН;
  3. Підтверджений дохід.
Замовити карту
Кредитна карта ОТП Банк

Кредитна карта ОТП Банк

Банк: OTP Bank
Рейтинг:
(4,50 из 5)
Кредитна картка від Альфа Банку

Кредитна картка Альфа-Банк

Банк: Альфа-Банк
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Кредитна картка Дельта Банк

Кредитна картка – Дельта Банк

Банк: Дельта Банк
Рейтинг:
(4,00 из 5)
Кредитна картка Універсальна

Картка Універсальна

Банк: ПриватБанк
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Кредитна картка Особлива

Кредитна картка Особлива

Банк: Ренессанс Кредит
Рейтинг:
(3,50 из 5)

Основний вид діяльності сучасного банківського бізнесу – кредитування юридичних та фізичних осіб. Кожна кредитна установа зацікавлена в залученні якомога більшої кількості клієнтів, для забезпечення стабільності в роботі фінансової установи.

Донедавна керівництво банку дуже ретельно обирало собі клієнтів до співпраці. В першу чергу, це повинна була бути особа, яка має постійне місце роботи і готова надати підтверджуючі документи – виписку з трудової книжки або ксерокопію, завірену печаткою та підписом довіреної особи, а також довідку про суму отриманого заробітку за останній період.

Але сьогодні, не кожна людина, яка бажає отримати позикові кошти, взмозі надати вищевказані документи. Більшість людей працюють на бізнес-власників без оформлення, яке передбачене законодавством. Це дозволяє найманій особі отримувати стабільний фіксований дохід, а керівництву зменшити суму податків та відрахувань від заробітної плати, що є зобов`язанням власника перед державою.

Кредитний інститут з розумінням ставиться до потенційних клієнтів та готовий надати позику у вигляді кредитної картки без довідки про доходи. Але в даній ситуації банк страхує свій ризик з приводу можливої несплати боржником свого зобов`язання. Першочергово, це буде завищений відсоток за користування кредитними коштами. По-друге, не слід розраховувати на максимальну суму кредиту. Можливо, з часом, коли кредитна картка почне активно працювати, а боржник не буде забувати про строки сплати чергової суми платежу, банк може збільшити суму кредиту по картці.

Кредитні картки мають перевагу перед кредитами готівкою. Їх особливість заключається тому, що місячні платежі поступають на картковий рахунок за вирахуванням відсотку за користування кредитом і боржник має право знову користуватися внесеними коштами.

В кредитному договорі обумовлена дата щомісячного погашення заборгованості та мінімальний внесок. Останній, як правило, розраховується, як відсоток від суми заборгованості. Боржник має право вносити більшу суму, ніж мінімальна, що дозволить швидше погасити заборгованість та заощадити на сплаті відсотків по кредиту.

Кредитна картка – це необхідність сучасності, яка дозволяє забути про тимчасові незручності, повязані з відсутність готівкових коштів. Вона стане в нагоді, як для відвідування супермаркету, так і для весільної подорожі.

Замовити кредитну карту!