Кредитні картки без працевлаштування

Кредитні карти на xCredit.com.ua

Параметри кредитної карти:

  • Сума: до 60 000 гривень;
  • Пільговий період: 55 днів;
  • Ставка: від 12% річних;
  • Випуск: безкоштовно;
  • Банки: Альфа-банк, Русский Стандарт, Ренессанс Кредит, Дельта-банк та інші .

Умови отримання картки:

  1. Мінімальний вік - 21 рік;
  2. Документи - паспорт громадянина України та ІПН;
  3. Підтверджений дохід.
Замовити карту
Кредитна карта ОТП Банк

Кредитна карта ОТП Банк

Банк: OTP Bank
Рейтинг:
(4,50 из 5)
Кредитна картка від Альфа Банку

Кредитна картка Альфа-Банк

Банк: Альфа-Банк
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Кредитна картка Дельта Банк

Кредитна картка – Дельта Банк

Банк: Дельта Банк
Рейтинг:
(4,00 из 5)
Кредитна картка Універсальна

Картка Універсальна

Банк: ПриватБанк
Рейтинг:
(5,00 из 5)
Кредитна картка Особлива

Кредитна картка Особлива

Банк: Ренессанс Кредит
Рейтинг:
(3,50 из 5)

В сучасному суспільстві серед значної кількості повсякденних проблем не останнє місце займає питання з працевлаштування. Хтось не може знайти роботу за фахом, інших не влаштовує заробітна плата, а деякі постійно змінюють місце роботи в пошуках недосяжного.

Тимчасова відсутність постійного місця роботи не залишає без уваги гаманець. Можливо, через деякий час, людина буде працевлаштована і не потребуватиме фінансової підтримки. Але гроші потрібні завжди.

Кредитна установа взмозі вирішити таку болючу проблему сьогодення. Кожний бажаючий громадянин країни має право отримати кредитну картку. Для цього потрібен лише документ, який встановлює особу. Маючи при собі паспорт, та відсутність коштів, можна сміливо завітати до відділення банку, і подати заявку на оформлення кредитної картки.

Наявність кредитної карти не зобовязує клієнта користуватися нею. Вона може бути активованою за бажанням, що дуже зручно і обнадійливо. Кредитна картка стане при нагоді в скрутну хвилину, коли поряд немає друзів чи знайомих, котрі змогли б позичити гроші.

Але кожен борг потрібно віддавати. Тому перш ніж активувати картку, потрібно добре зважити доцільність зняття позикових коштів. Кожна транзакція супроводжується комісією та відсотком за користування готівкою. При покупці товарів чи оплаті послуг через термінал, комісія відсутня.

Кредитна картка має пільговий період користування. Після активаціі картки і зняття готівки, яку позичальник повертає до закінчення пільгового періоду – відсоток за користування відсутній. В кредитному договорі, серед переліку умов кредитних відносин, вказується і тривалість пільгового періоду.

Кожен клієн заключає угоду з банком, підтвердженням якої є кредитний договір. Це невід`ємна умова кредитних відносин, яка підписується обома сторонами і служить законним підтвердженням угоди між фінансовою установою та фізичною особою.

Перш, ніж заключити договір, варто добре ознайомитись з його змістом, що попередить непорозуміння в майбутньому. Непоодинокі випадки, коли кредитні відносини закінчуються рішенням суду. Щоб запобігти таким наслідкам, потрібно детально вивчити всі пункти договору та забезпечити їх належне виконання.

Зі своєї сторони, банк радо вітає зразкових клієнтів, охоче допомагає у вирішенні поточних питань та за бажанням клієнта збільшує ліміт видачі кредитних коштів, що дуже доречно для переважної більшості.

Замовити кредитну карту!