Кредитна картка Особлива

Особлива кредитка

С прозорими умовами

Оформити кредитну карту
Кредитна картка Особлива
 • Банк: Ренессанс Кредит
 • Ліміт: до 60 000 гривень
 • Процентна ставка: 3% в місяць
 • Випуск: безкоштовно
Замовити

Як це працює:

 1. Ви заповнюєте форму і подаєте заявку в банки;
 2. Співробітники банків вам передзвонюють і консультують з питань отримання карти;
 3. Ви приходите у відділення банку і забираєте карту.
Подати заявку
Подача заявки безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує,
ви в будь-який момент можете відмовитися від співпраці з банком

Кредитна картка Особлива - Ренессанс КредитПару років тому назад банк Ренесанс Кредит випустив абсолютно новий продукт – кредитну карту «Особлива» (від міжнародної платіжної системи MasterCard), котра поєднує в собі можливість користування кредитною лінією і зберігати власні заощадження, отримуючи при цьому відсотки.

Вже сьогодні кредитну карту «Особлива» з легкістю ви зможете оформити на нашому сайті, а також в одному з 30 відділень «Ренесанс Кредит».

Картка дає можливість оформити кредитний ліміт в гривнях на суму до 8000 грн., без застави і поручителів. Мінімальний щомісячний платіж складає 5% від заборгованості (мінімально 50 грн.). Річна процентна ставка при розрахунках в торгово-сервісній мережі складає всього лише 12%. Оформити карту ви можете абсолютно безкоштовно.
Всі власники карти «Особливої» можуть використовувати її також для накопичення власних коштів, отримуючи від банку 12% річних з капіталізацією відсотків. Крім того, перед вами відкривається необмежений доступ до власних заощаджень і нульовий розмір комісії при знятті готівки в мережі відділень «Ренесанс Кредит».

«Особлива» – це максимально вигідний картковий продукт. При абсолютно безкоштовному оформленні кредитної карти, кожен клієнт отримує для себе подвійну вигоду: депозит + кредит одночасно.
Для того, щоб замовити карту, вам потрібно заповнити форму і подати заявку. Переваги кредитної карти «Особлива»:

 • ліміт: до 60000 грн.;
 • пільговий період: 0 днів;
 • відсоткова ставка: від 12%;
 • безкоштовний випуск.

В банку «Ренесанс Кредит» існує акція, яка передбачає після оформлення карти «Особлива» і її активації, отримання на рахунок 50 грн.
Щоб отримати банківську карту вам повинно виповнитися 21 рік, мати офіційно підтверджений дохід, а також паспорт громадянина України та ІНН.
Ця система працює наступним чином:

 1. Ви заповняєте форму і подаєте заяву в банк;
 2. Працівники банку вам телефонують і надають професійну консультацію з приводу отримання карти;
 3. Ви приходите у найближче до вас відділення банку і забираєте карту.

Карта «Особлива» дає можливість отримати цілком повний список послуг, таких як: розрахунки в торгово-сервісній мережі, платежі в Інтернеті і зняття готівки в будь-якій країні світу не залежно від часу, і доби.

Важливо знати, що без справки про доходи ви зможете отримати кредитний ліміт до 3000 грн. (до 5000 грн. для тих клієнтів, котрі мають позитивну кредитну історію в банку Ренесанс Кредит). Якщо ж ви не полінились і захопили з собою справку про доходи за останні 5-6 місяців, то ви матимете змогу взяти кредит до 15000 грн. (до 50000 грн. для клієнтів з позитивною кредитною історією в банку Ренесанс Кредит).

Платежі по сплаченню кредиту потрібно проводити кожного місяця згідно з зазначеним графіком, який прописаний в кредитному договорі. Щомісячний розмір суми складає 5% від текучого боргу по овердрафту, мінімум 50 грн. щомісячно до 15 числа, але не більше швидкострокової заборгованості за договором + сума нарахованих відсотків.
Для подачі заявки на сайті xCrecit вам потрібно просто перейти на вкладку «Кредитные карты» і обрати вашу. Далі необхідно пройти стандартну для подібних дій процедуру (заповнити анкету) і чекати на відповідь банку.

Кредит готівкою ви можете витратити на цільові потреби, купівлю комп’ютерної чи побутової техніки, розрахуватися за товари і послуги, на відпочинок, навчання, лікування і т.д. Пам’ятайте, що навіть, не користуючись картою ви будете отримувати кошти.
Дана кредитна картка являється прекрасним вирішенням фінансових проблем на період новорічних свят. Вона безсумнівно допоможе вам здійснити найпотаємніші мрії і створити неймовірну святкову атмосферу в вашому домі.

Замовити кредитну карту!