Кредитна картка – Дельта Банк

Доступні гроші в будь-який момент життя

Універсальна платіжна карта

Оформити кредитну карту
Кредитна картка Дельта Банк
 • Банк: Дельта Банк
 • Ліміт: до 50 000 гривень
 • Пільговий період: 55 днів (кредит під 0%)
 • Процентна ставка: 36%
 • Випуск: безкоштовно
Замовити

Як це працює:

 1. Ви заповнюєте форму і подаєте заявку в банки;
 2. Співробітники банків вам передзвонюють і консультують з питань отримання карти;
 3. Ви приходите у відділення банку і забираєте карту.
Подати заявку
Подача заявки безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує,
ви в будь-який момент можете відмовитися від співпраці з банком

Кредитна карта – це доступні кошти в любий момент вашого життя. З кредитною карткою вам більше ніколи не потрібно буде заощаджувати власні кошти і відкладати на майбутнє, тому що ви з легкістю можете скористуватись кредитними коштами банку. Ви особисто вирішуєте, де і коли розраховуватись картою чи знімати готівку.

Кредитна карта №1 Еволюція

Кредитна карта «Еволюція» – це спільна платіжна карта Дельта Банку класу World. Карта предоставляє доступ до кредитних засобів на суму, яка не первищує 50 000 грн, а також дозволить здійснювати платежі на території України, за кордоном і в мережі Інтернет. Карта підтримує технологію “PayPass”, що дозволяє швидко і надійно здійснювати безконтактні платежі всього лише в один дотик. Для здійснення оплати потрібно тільки піднести карту MasterCard PayPass до терміналу, не передаючи її в руки касира, – та через мить ваші покупки будуть оплачені.

Переваги

Головні переваги проекту «Еволюція»:

 1. Для того щоб оформити картку вам потрібен лише паспорт і справка про ІНН. Справку про доходи не потрібно пред’являти.
 2. Банк пропонує відсоткову ставку – 0,0001% річних за користування кредитними коштами до 55 днів. Тобто, при умові виплати кредитних коштів до 25 числа для вас діє пільговий період кредитування на здійснені операції в інтернет-мережі до 55 днів.
 3. При наявності такої карти банк повертає до 2% з кожної покупки через неї. Для вам потрібно лише користуватись карткою в торговій мережі та мережі інтернет.
 4. Карта поєднує в собі 2 функції:
  • – банківську міжнародну кредитну карту класу MasterCard Word;
  • – бонусну карту для нагромадження бонусів в системі лояльності “ДякуYOU system”.

Недоліки

Важливо відзначити і голові недостатки даної кредитної карти, ними являються:

 1. банк бере велику комісію при знятті готівки;
 2. при оформленні кредитки проводиться страхування життя кредитора, розмір котрого складає 1% від кредитного ліміту.

Кредитна картка «Постійного покупця» VICOTEC.UA

До вашої уваги також презентується кредитна карта «Постійного покупця» магазину Vicotek.ua, яка має дві основні функції:

 • міжнародна кредитна карта MasterCard Word;
 • бонусна картка, яка накопичує бонуси відповідно до програми лояльності від мережі магазинів побутової техніки Vicotec.

Для активації кредитної картки «постійного покупця» вам необхідно заповнити анкету у працівника Vicotec.

Інші карти

Окрім зазначених вище, банк пропонує нам доволі широкий вибір карток на будь-який смак:

 • Класична картка
 • Кредитна картка Комфорту
 • Карта Delta-Portmone.com
 • Delta-MAXIM

Щоб отримати одну з них, треба заповнити онлайн заявку, а коли менеджер банку позвонить вам – зазначити яку саме картку ви обрали.

Чому Дельта банк?

Банки по всій Україні надають безліч кредитів. Але саме Дельта банк, надаючи своїм клієнтам кредит, обов’язково бере до уваги їхні можливості. Для того, щоб все було по закону, банком встановлений певний ліміт – сума кредитування велика, але вона не може перевищувати суму в 8 заробітних плат клієнта. З цих причин банк надає кредит, тільки якщо ви приносите довідку про нарахування заробітної плати, або ж заставу у вигляді депозиту.

У наш час, все більше кількість людей звертається за підтримкою до банків. Кредитні картки Дельта банку на сьогоднішній день є одними з найбільш бажаних в Україні, адже вони мають безліч переваг. Важливим аспектом для споживачів являється те, що на даній кредитній карті пільговий період становить 55 календарних дні. Не багато банків можуть похвалитися такими термінами.

Можна побачити, що кредитні картки українських банків дуже популярні і затребувані сьогодні. Вони дають можливість отримати фінансову незалежність і стабільність. Наявність такої картки дає гарантію того, що ви завжди будете мати певні кошти, які зможете в будь-який час використати при необхідності. Отримати свою готову карту можна у відділенні банку, в якому ви провели її оформлення, або ж кур’єрською доставкою. Можна сказати – кредитні банківські картки полегшили багатьом життя, дали деяку надію про завтрашній день.

Замовити кредитну карту!